KONST / Litografier / Litografi 5911227
nr 591 1227
Litografi
Peter Dahl, Signerad, ej numrerad, 43x30
Kondition: saknar glas
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:46:54
850 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.200 kr
Peter Dahl (f. 1934)